o firmie

Pawilon Ogrodniczy PARTNERS powstał w 1994 roku i od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą towarów z zakresu ogrodnictwa. Początkowo siedziba firmy mieściła się przy ul. Okulickiego w Krośnie, jednakże z racji dynamicznego rozwoju podjęto decyzję o zmianie lokalu na większy. Od 1996 roku nasi klienci odwiedzają nas na ul. Pużaka w Krośnie, gdzie niezmiennie jesteśmy. Służymy pomocą z zakresu doradztwa i sprzedaży, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu, a zakupiony u nas sprzęt służył im przez lata. Dlatego też stawiamy na jakość naszych produktów, co od lat owocuje gronem stałych klientów.

Wszystko dla Twojego ogrodu!


 Najistotniejszy dla nas jest klient indywidualny, dla którego zawsze mamy czas. Także poza doradztwem w zakupie poinformujemy jak używać naszych produktów, czy też zademonstrujemy działanie sprzętu firmy STIHL.

Jednocześnie współpracujemy z wieloma firmami na terenie Krosna i okolic, które z racji zaufania i dobrych cen zaopatrują się w naszej firmie. Nieustannie się rozwijamy, dlatego zapraszamy do współpracy firmy, które do tej pory nie korzystały z naszych usług. 

Janusz Sołtysik

właściciel firmy PARTNERS

 

Służymy fachową obsługą i doradztwem

ZAPRASZAMY